Polska gospodarka to przejmowanie trendów z zachodu. Wiemy o tym nie od dziś. Jednak teraz przed Państwem nowa odsłona oszustwa w Internecie. Nie inaczej, co prawda, ma się z rynkami finansowymi. 

W efekcie, chcąc inwestować, należy przede wszystkim zdawać sobie sprawę z ryzyka wpadnięcia w oszustwo. Tutaj z kolei roi się od scamów. Jednak sytuacja ma jeden plus: dobra znajomość trendów zachodnich to przygotowanie na to, co wnet zrodzi się na polskim rynku.

Tymczasem, należy wyjaśnić czym jest zjawisko Iqoptionexpert. To międzynarodowa firma finansowa, która doprowadziła do cierpienia niedoświadczonych inwestorów. Dotarło do nas gros sygnałów o nieuczciwych zabiegach… Firma nadzwyczaj chętnie przyjmuje od inwestorów pieniądze. W międzyczasie stosuje też szereg zabiegów utrudniających wypłacania tychże. Mowa na przykład o nie odpowiadaniu na maile, zamykaniu kont czy nieodbierania telefonów.

oszustwa w internecie

Nowa odsłona oszustwa w Internecie to usługa premium

Te oszustwa możemy obserwować też właśnie po polskiej stronie Internetu. Nowa odsłona oszustwa w Internecie opiera się o witrynę bizneroku.pl. Jakiś czas temu po internecie zaczął krążyć mail od użytkownika, który twierdzi, że dokonał wpłaty w sumie blisko 0,4 BTC na adres firmy. To właśnie miało umożliwić dostęp do grupy premium. Jednak, jak możnaby się spodziewać… odbiorcy zarzekają się, że nie otrzymali wpłaty.

Tymczasem, brokerzy opcji binarnych wciąż wykorzystują szalony bum na kryptowaluty. Ludzie coraz bardziej interesują się tymi aktywami i chcą nimi handlować. Z kolei brokerzy właśnie, jeden po drugim, wprowadzają opcję handlu walutami cyfrowymi. Tutaj jednak zaczyna się czysta spekulacja, a inwestycja w opcje binarne okazuje się całkiem bezzasadna…

Rentowność może wynosić nawet 80%. Jednak częściej, niż spekularne zyski trafiają się tutaj błyskawiczne straty, których nikt nam już nie wróci… Tą drogę wybierają najczęściej początkujący, którzy nie cieszą się specjalistyczną wiedzą o finansach. A brokerzy na tym korzystają…

Czytaj też: SMS od kuriera – nie daj się naciąć!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *